Trening siłowy w terapii bólu pleców

Autorskie szkolenie opierające się na najnowszych badaniach naukowych oraz doświadczeniu w wieloletniej pracy z pacjentami.

O mnie

Jestem fizjoterapeutą, terapeutą manualnym i trenerem medycznym. Pomagam ludziom pozbyć się bólu i wrócić do sprawności fizycznej. 

W pracy łączę dokładną diagnostykę układu ruchu, umiejętności manualne i wiedzę z zakresu treningu. Dzięki temu do każdego problemu podchodzę holistycznie. 

Ciało człowieka to bardzo złożona struktura. Ból i różnego rodzaju problemy są wynikiem czegoś więcej, niż tylko napiętych mięśni i krzywego ustawienia kończyn. 

Dlatego tak ważne jest, żeby spojrzeć całościowo. Sama terapia manualna to za mało, czasem same ćwiczenia to też za mało. Połączenie umiejętności z różnych dziedzin fizjoterapii pozwala mi maksymalnie zindywidualizować proces usprawniania. 

Pomóż swoim pacjentom żyć zdrowo

Naszym obowiązkiem jest dbanie o zdrowie naszych pacjentów. Nie tylko praca z problemem, z którym do nas przychodzą.
Musimy patrzeć szerzej i promować zdrowy tryb życia.

Popraw wydajność
i jakość treningu pacjentów

Fizjoterapia wcale nie musi bardzo różnić się od treningu.
Musimy widzieć, co chcemy osiągnąć i jakie są możliwości naszego pacjenta. Dopiero wtedy możemy odpowiednio dobrać ćwiczenia i metody treningowe

Naucz pacjentów radzić sobie z bólem

Fizjoterapeuta jest przewodnikiem – ma wskazywać drogę i proponować rozwiązania. Dzięki temu kompleksowo zadba o ludzi, którzy do niego przychodzą.

Wspieraj pacjentów w budowaniu samodzielności i poczucia kontroli nad własnym ciałem

Samodzielność w procesie rehabilitacji jest dla mnie najważniejsza. Jeśli wiem co się ze mną dzieje, jeśli znam swój ból i swoje ciało, to mam dużo mniej obaw i strachu przed tym, co może się stać.

Zbuduj niepowtarzalną partnerską relację z pacjentem

Otwórz się na nowe sposoby współpracy i zostań trenerem medycznym i przewodnikiem, słowem: prawdziwym fizjoterapeutą!

Warszawa

27-28 maja 2023
30 września – 1 października 2023

Lublin

20-21 maja 2023